Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

optrel® suppliedair

Kritik ortamlarda çalışırken mükemmel temiz hava beslemesi.

Zehirli ortamlarda, kapalı odalarda veya kazan veya konteyner inşaatı gibi son derece sıkışık durumlarda çalışırken, yeterli ve temiz temiz hava sağlanması çok önemlidir. Oprel destekli hava sistemi, basınçlı hava tankı ile temiz hava kaskı arasındaki arayüzü oluşturur. Yeterli ve düzenli bir temiz hava beslemesi sağlar ve hedef hava miktarından sapmalar olması durumunda entegre bir alarm aracılığıyla sizi uyarır.

optrel® suppliedair csm bg supplied air 2 39ff3d1cea 1
optrel® suppliedair suppliedair flow cartoon 600b 1

Hava Filtresi

Ek bir hava filtresi kullanıcıya maksimum güvenlik sunar. Yabancı cisimlerin ve kirleticilerin temiz basınçlı havaya ve dolayısıyla temiz hava kaskına girmesini önler.

optrel® suppliedair suppliedair 3 1

Konfor Kemeri

Hızlı çıkarılabilir bağlantı elemanına sahip ayrı ayrı ayarlanabilen kayış, sistemin vücutta rahat bir şekilde oturmasını ve ideal şekilde tutulmasını sağlar.

optrel® suppliedair suppliedair 2 1
optrel® suppliedair Ekran Resmi 2024 06 12 09.33.30

Zehirli ortamlarda, kapalı odalarda veya kazan veya konteyner inşaatı gibi son derece sıkışık durumlarda çalışırken, yeterli ve temiz temiz hava sağlanması çok önemlidir. oprel destekli hava sistemi, basınçlı hava tankı ile temiz hava kaskı arasındaki arayüzü oluşturur.

optrel® suppliedair swiss air labor schwarz

Uygulama Sektörleri

optrel® suppliedair swiss air schleifen
optrel® suppliedair rtw systeme 01 1
optrel® suppliedair optrel

optrel ürünleri, geniş kullanım alanları ile endüstriyel tesislerde, imalat fabrikalarında, tersanelerde ve çelik-metal taşınmasında vazgeçilmez bir yardımcı haline gelmiştir. Kaynak Setleri: Ergonomik tasarımıyla uzun süreli kullanımda konfor sağlar ve yüksek verimlilik sunar. Toz ve Kimyasal Koruma Sistemleri: Zararlı toz ve kimyasallardan korunmak için yüksek filtrasyon kapasiteleri ile tasarlanmıştır. Kaynak Kaskları: Crystal Lens Technology ve otomatik kararan lensler gibi ileri teknolojilerle donatılmış, mükemmel görüş sağlar.

optrel, Bur-Mak Endüstriyel Türkiye distribütörlüğü ile bu yenilikçi ürünleri sunmaktadır.