Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

Distribütörlükler

Assfalg ürünleri Manyetik Kaldıraçlar, Manyetik Tablalar, Kaynak Ağzı Açma ve Pahkırma ürünlerinin yanında Kaynak Fikstürleri çözümlerimiz yer almaktadır. Kaldırma Mıknatısları konusunda teknoloji geliştiriciler arasında yer alan Assfalg 4 kuşaktır faaliyet göstermektedir. Geçmişten günümüzde manyetik yük kaldıraçları konusunda sahip olduğu deneyim ve bir çok patentli teknolojisi ile manyetik kaldıraçlar ve manyetik tablalar konusunda başta gelen dünya markaları arasındadır. Yaptığı Ar-Ge yatırımları ve tecrübesi ile Kaynak Ağzı Açma, Kaynak Fikstürleri ve El Aletleri konusunda Assflag kalitesini siz değerli müşterileri buluşturmaktadır.

Nies, 70 yılı aşkın şirket geleneğine sahip olması ile birlikte yaklaşık 60 yıldır, makinelere ve cihazlara kurulum ve ayrıca doğrudan iş parçasına manuel bağlantı için özel bir döner kaynak akımı iletimi ve topraklama bağlantısı üretmektedir. Dünya çapında yüksek ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle sahiptir. Kaynak ve robot teknolojisi alanında lider üreticilerin yanında, otomotiv endüstrisi ve tedarikçileri, konteyner ve çelik konstrüksiyon makine üreticileri, gemi yapımı açık deniz endüstrisinin yanında sayısız sektörde çözümler sunmaktadır.

Distribütörlükler made in germany

Müşteri Temsilcimiz Size Hizmet Vermek için Bekliyor

Firmanıza, müşterilerinize ve çalışanlarınıza yardımcı olmak için buradayız.