Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

Optrel® SWISS AIR Koruma Sistemleri

Oprel'in devrim niteliğindeki TH3/TM3 destekli solunum koruması.

İsviçre Alpleri’ne hoş geldiniz. Oprel Swiss Air’e hoş geldiniz.

Nefes almak yaşamak demektir. optrel swiss air solunum koruma sistemi, ortamınıza temiz solunan hava getirir ve doğada yalnızca dışarıda tadını çıkarabileceğiniz kadar özgürce nefes almanıza olanak tanır. Birçok iş yeri ve kamusal alan, burun, boğaz ve trakea yoluyla akciğerlere giren duman, kurum parçacıkları, ince tozlar veya virüsler gibi kirletici emisyonlar üretir ve astım, kronik öksürük, bronşit veya akciğer kanseri dahil diğer solunum yolu hastalıklarına neden olabilir. optrel swiss air solunum koruma sistemi ile aktivitenizden ve diğer koruyucu ekipmanlarınızdan tamamen bağımsız olarak temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi bağımsız ve özgür kılar. Oprel İsviçre havayla çalışan solunum koruma sisteminin temel unsuru, ağız ve burun bölgesini tamamen kaplayan ve buraya temiz hava sağlayan havalandırmalı bir yarım maskedir. Ağız ve burun bölgesinde aşırı basınç sayesinde kullanıcının nefes almasını destekleyen ve yorucu nefes alma direncini ortadan kaldıran bir nefes alma alanı oluşturulur.

Yüksek teknoloji ürünü kumaştan üretilen yarım maske, serbestçe ayarlanabilen kafa bandı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu konsept, geleneksel yarım maskelerde yaygın olan karmaşık uyum testlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Temiz hava, bir taşıma ünitesi tarafından rahatlıkla sırtta taşınan minyatür bir üfleme sisteminden bir Y hortumu aracılığıyla gelir. Bu sayede kullanıcı, solunum yolunu kirli havaya karşı kalıcı olarak koruyan bir “pozitif basınçlı hava sistemi” içerisinde sürekli olarak bulunur.

optrel® Oprel Swiss Air Halfmask tightfit web

Yarım maske sıkı uyum

Kendinizi hiç bu kadar güvende hissetmediniz – İsviçre havayla çalışan solunum koruması için yarım maske sıkı uyumu

İsviçre hava destekli solunum korumasına yönelik yeni Halfmask sıkı donanımıyla, maskeler ve başlıklarla solunum korumanızı mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz! Silikon maske yüze tam oturur ve TM3 koruma seviyesini garanti eder!

 • Normal çalışmada 2.000 koruma faktörü!
 • Bugün artık pilinizin olmaması, artık korunmadığınız anlamına gelmiyor. Halfmask sıkı uyumuyla, fan çalışmadığında bile 1.000 koruma faktörüyle solunum korumasını garanti ediyoruz.
 • Ağzınızın önündeki görüntüleme penceresi sayesinde meslektaşlarınızla yapacağınız görüşmeler daha kolay olacaktır.
 • Yüzünüze uygun! Halfmask’in dar kesimi üç farklı boyutta mevcuttur: S, M, L.
 • Aynı zamanda İsviçre havası sadece İsviçre havası olarak kalır: hafiftir, tüm yaygın koruyucu ürünlerle uyumludur ve kasklardan bağımsızdır.

*TM3 koruması için yüzünüzün temiz tıraşlı olması ve uyum testi yapılması gerektiğini lütfen unutmayın.

ABE1P kombinasyon filtresi

ABE1P kombinasyon filtresiyle İsviçre havayla çalışan solunum cihazınız artık sizi kimyasallardan ve parçacıklardan bir arada koruyor. Kombinasyon filtresi sizi aşağıdakilerden korur:

 • Organik ve inorganik gazlar ve buharlar
 • Asit gazları ve buharları
 • Kükürt dioksit
 • Ve parçacıklar

ABE1P sertifikalı güvenlik anlamına gelir

 • A = Kaynama noktası > 65° olan belirli organik gazlar ve buharlar (kahverengi)
 • B = Belirli inorganik gazlar ve buharlar (karbon monoksit hariç) (gri)
 • E = Kükürt dioksit ve diğer asidik gazlar (sarı)
 • P = Parçacıklar
 • EN 12941, TH3 A1B1E1 PR SL
 • EN 12942, TM3 A1B1E1 PR SL
optrel® Oprel Swiss Air f08ea swiss air explosion black

SWISS AIR koruma

Su sıçramasına dayanıklı. İsviçre havasıyla çalışmak artık daha da rahat!

 • Aniden yağmur yağdığında artık stres yaşamazsınız. İsviçre havası artık IP 54 su sıçramasına dayanıklıdır.
 • Artık tozlu ortamlarda bile endişe etmeden çalışabilirsiniz. Swiss Air artık IP 54 toz geçirmezliğe sahiptir.
 • İsviçre havası Koruma Kapağı İsviçre havası üzerine kolaylıkla takılabilir. Kapak IP 54 sertifikalıdır ve bu nedenle su sıçramasına ve toza karşı dayanıklıdır . Koruma kılıfımız alev geciktirici siyah kumaştan yapılmıştır . Yağmur mu yağıyor yoksa çok tozlu mu? Artık sorun yok!
optrel® Oprel Swiss Air swiss air protection cover 1
optrel® Oprel Swiss Air

SWISS AIR Dağ Esintisi filtresi

Artık hoş olmayan kokuları fark etmiyorsunuz. İsviçre havasının artık bir koku filtresi var.

 • Mountain Breeze filtresi bir koku filtresidir ve ön filtre yerine kullanılabilir. Hoş olmayan kokular üreten yağlı, boyalı, korozyona karşı korumalı veya diğer yüzeylere kaynak mı yapıyorsunuz ? Yeni Dağ Esintisi filtresiyle artık onları fark etmeyeceksiniz!
optrel® Oprel Swiss Air rtw systeme 01 1
optrel® Oprel Swiss Air optrel

Optrel ürünleri, geniş kullanım alanları ile endüstriyel tesislerde, imalat fabrikalarında, tersanelerde ve çelik-metal taşınmasında vazgeçilmez bir yardımcı haline gelmiştir. Kaynak Setleri: Ergonomik tasarımıyla uzun süreli kullanımda konfor sağlar ve yüksek verimlilik sunar. Toz ve Kimyasal Koruma Sistemleri: Zararlı toz ve kimyasallardan korunmak için yüksek filtrasyon kapasiteleri ile tasarlanmıştır. Kaynak Kaskları: Crystal Lens Technology ve otomatik kararan lensler gibi ileri teknolojilerle donatılmış, mükemmel görüş sağlar.

Optrel, Bur-Mak Endüstriyel Türkiye distribütörlüğü ile bu yenilikçi ürünleri sunmaktadır.