Temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Galeri

İletişim

Tel : +90 224 241 69 69

Faks : +90 224 241 39 39

Bursa Org. San. Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B 16140 Nilüfer / Bursa / TURKIYE

info@nkn.com.tr

optrel® CLEARMAXX

Clearmaxx
Daha fazla konfor! Daha fazla hava! Daha fazla görünüm!

optrel® clearmaxx csm optrel clearmaxx key2

Bireysel olarak ayarlanabilen hava dağıtımı

Döner bir anahtar kullanılarak temiz hava sisteminden gelen havanın %20’ye kadarı ilave soğutma için sürekli olarak alın bölgesine yönlendirilebilir. Havanın doğrudan gözlerin üzerine gelmesi ve bunun sonucunda gözlerin kuruması önlenir.

optrel® clearmaxx Basliksiz 2 kopya min

Konfor bölgesine hoş geldiniz.

Çok fonksiyonlu sistem

Dağ esintisi koku filtreli optrel cebri hava soluma koruma sistemi e3000 ile kombinasyon, clearmaxx’ı çok sayıda iş süreci için ideal bir yol arkadaşı haline getirir. Kolayca değiştirilebilen DIN5 koruyucu ekran, verimli plazma kesimi için mükemmel koruma sağlayacak şekilde sistemi genişletir.

Konfor

Sadece 330 g ağırlığı (temiz havalı versiyon: 495 g) ve ergonomik uyumu sayesinde clearmaxx, kullanım konforu açısından yeni standartlar belirliyor.

E3000X

Maksimum güvenlik için temiz hava sistemi

En yüksek sınıftan entegre partikül filtresi (TH3)

Duman, aerosol ve toza karşı güvenilir koruma sağlar

optrel IsoFit® başlık

Maksimum bireysel konfor için devrim niteliğindeki kafa bandı, eldiven gibi oturur! Artık tüm optrel panoramaxx Serisi kaynak başlıklarında standart.

optrel® clearmaxx rtw systeme 01 1
optrel® clearmaxx optrel

optrel ürünleri, geniş kullanım alanları ile endüstriyel tesislerde, imalat fabrikalarında, tersanelerde ve çelik-metal taşınmasında vazgeçilmez bir yardımcı haline gelmiştir. Kaynak Setleri: Ergonomik tasarımıyla uzun süreli kullanımda konfor sağlar ve yüksek verimlilik sunar. Toz ve Kimyasal Koruma Sistemleri: Zararlı toz ve kimyasallardan korunmak için yüksek filtrasyon kapasiteleri ile tasarlanmıştır. Kaynak Kaskları: Crystal Lens Technology ve otomatik kararan lensler gibi ileri teknolojilerle donatılmış, mükemmel görüş sağlar.

optrel, Bur-Mak Endüstriyel Türkiye distribütörlüğü ile bu yenilikçi ürünleri sunmaktadır.